KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7083134
nr 708 3134
Blandteknik
signerad -1830, 23x32
Utrop:
700 kr
Såld:
950 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 19:04:20
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
700 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
900 kr